Galeria Kaliska

Największa Galeria Handlowo Usługowa w Kaliszu

O nas - Kaliskie Stowarzyszenie Kupców i Usługodawców

Po co jesteśmy?

Stowarzyszenie Kaliska Inicjatywa Obywatelska stworzyło program Kart Rabatowych pod nazwą Kaliskie Zgromadzenie Kupców i Usługodawców oferujący atrakcyjne rabaty. Są z nami właściciele sklepów, punktów usługowych i gastronomicznych. Karty będą rozdawane po dokonaniu zakupu lub skorzystaniu z usługi.

Czego chcemy?

Dać Państwu gwarancję najwyższej jakości w dobrej cenie. Przepustką do satysfakcji połączonej z oszczędnością Państwa portfeli będzie "karta rabatowa".

Gdzie nas Państwo znajdziecie?

Naszym znakiem rozpoznawczym będzie naklejka umieszczona na drzwiach, szybach, witrynach itp. Zapraszamy również na www.kzkiu.pl

Tutaj, oraz na www.kzkiu.pl, na bieżąco będziemy informować o placówkach działających w naszym programie i  wysokościach rabatu na oferowany towar lub usługę.

 

Zapraszamy do współpracy pozostałe punkty handlowo-usługowe zlokalizowane w Kaliszu i okolicy zainteresowane udziałem w programie Kart Rabatowych.

Jest to jedyna tej rangi inicjatywa w Polsce !

 

Ale to nie wszystko!

Informacje o promocjach, konkursach i nagrodach oferowanych przez uczestników programu KZKiU będą dostępne dla Państwa na Facebooku i w tygodniku "7 Dni Kalisza"!